Türkiye Şehitlerine Ağlıyor

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Türkiye Şehitlerine Ağlıyor

Türkiye Şehitlerine Ağlıyor

Selam bugün makaleme hüzünlü şekilde başlayarak Türkiye Şehitlerine Ağlıyor evet arkadaşlar Türkiye ağlıyor analar ağlıyor babalar ağlıyor evlatlar yetim kaldı boynu bükük gözleri yaşlı eşleri feryatlar agıtlar yakıyor milletçe Türk ulusu olarak göz yaş lamız sel oldu artık bu acılara ne dayacak hal kaldı nede kaldıracak yürek kolay yetişmiyor bir evlat ne zorluklar içinde büyütüp analar evlatlarını askere davulla zurna ile uğurlarken asker aileleri ve askerlerimiz gel teskere diye ama ne yazıkki teskere yerine evlatların acı haberi geliyor yürek dayanırmı bu vahşete bu kıyımlara şehit evlatlarının evlerinden yükselen agıtlar feryatlar kardeşlerin aygıtları.

Şafak söktü tan yerIeri atıyor, tren gelmiş acı acı ötüyor, kardeşim şehit oImuş yerde yatıyor, ak elleri kızıl kana batıyor.

Gökyüzünün gitmiyor, kara hüzün ağıtları gözler dokunsan yağacak, O, gönül buIutIarı kader çeşmesi küsmüş, artık hane yok, şehitsiz bugün çok duygu yükIüyüm, gönül ağIar çaresiz evet arkadalar gerçek tende son yıllarda yaşanan bu vahşet dayanamıyorum artık haberlere bakmaya bile gönlüm katlanamıyor chat odalarından seslenmek istiyorum asırlardır susmayan bu silahlar susun artık şimdiye kadar kim de götürdü öte dünyadaki siz götüreceksiniz.

Dünya büyük sığarız hepimiz bir karış toprak için degermi can almaya ALLAH verdi bu canları bırakın siz değil ALLAH alsın ölmesin yiğitler ağlamasın analar babalar eşler yavrular bitsin artık bu savaş bu kin kardeşlik barış içinde yaşayalım din dil ırk mezhep ayırımı yapılmadan yıllar yılı ne destanlar yazdırdı ne agıtlar yaktırdı ne yürekler dağlandı gencecik canlar kara toprağa verildi hayatlarının baharında  ardında  bıraktıkları bu sözler ile Çeyizim sandıkta basılı kaldı. Kınalar ellerde yakılı kaldı. Bayrağım ağaçta asılı kaldı. Düğünüm mahşere kaldı neyleyim tüm dünyada barış istiyoruz insanca agıtlar yakmadan yaşamak istiyoruz bitsin artık bir son verilsin dursun artık akan kanlar feraha erilsin  alınmasın canlar.

Türkiye Şehitlerine Ağlıyor sohbet odaları sitemiz tüm şehitlerimizin ana baba eş yavrularına ALLAH,dan sabır baş saglıgı diliyoruz vatan toprak uğruna ölen şehitlerimi zede ALLAH dan rahmet diler mekanınız cennet melekler yoldaşınız olsun tüm şehitlerimizi rahmetle saygıyla anıyoruz

 

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

0 yorum var: “Türkiye Şehitlerine Ağlıyor”

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com