Sohbet Yaparken Dikkat

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Sohbet Yaparken Dikkat

Sohbet Yaparken Dikkat

Google aramalarında dilediğiniz kadar sohbet siteleri ve chat siteleri gibi sosyal aglara giriş yapabilirsiniz. Bu chat sohbet siteleri arasında kimileri bedava olarak sohbet chat yaptırır , kimileri ise kayıtlı ve ücretli olarak hizmet verir. Ama en önemlisi ise sohbet odalarına giren chat kullanıcılarının dikkatli olmaları , açtığımız bu konuda sizlere azda olsa yardımcı ve bir kaç örnek vererek bu gibi sohbet sitelerinde pek güven olmadığını yani chat siteleri sahipleri ve yönetimi değilde sizler gibi sohbet kanallarına giren sohbetçi kullanıcılarına olan güvensizliği sizlere anlatmaktır.

Sohbet odalarına giren her kullanıcı kendi sorumluluğu altındadır , ama biz yönetim olarak yinede bir çok uyarı herdaim yapıyor ve yapmayada devam edeceğiz. Sohbet yaparken dikkatli olun dememizin sebebi ise nedir ? Özellikle sohbet odalarına Bayan rumuzu ile gelip bay kullanıcıları kandıran ve erkek sohbet kullanıcıları ile özel sohbet yaparak onlarla özelde cinsellik üzerine konuşup akıllarını baştan alanlar oluyor. Bu kullanıcılar daha sonra bu kişilerden kontur ve hesaplarına para atın diyerek sizleri kandırabilirler. Ayrıca bazı kullanıcılar ise sizinle özel sohbet yaparken hatta bu sohbeti bir kaç hafta bile uzatabilirler , ve sizinle öyle bir dostane ilişkiye girerler ki size ailesi hakkında bir çok yalan atarak maddi konuda sizden destek isterler bu gibi kişilere asla ama asla güvenmeyin. En önemli konu ise bir çok gerçek bay ve bayan sohbetçi kullanıcılar sizinle ciddi anlamda konuşur , hatta öyle bir sohbet ortamı olur ki bu Chat konuları ve yazışmaları gittikçe duygusal bir bağa girer , siz bu olayı cidden benimsersiniz lakin bilgisayarın diğer başında ki kişi ise sizi avucunun içine almıştır. İşte bu kişi sizden telefon ve sykpe gibi size ulaşabileceği bir şey ister.

Sizde ona bu imkanı verir ve onunla telefonda görüşmeye başlarsınız.Bildiğiniz gibi de akıllı telefonlarda her türlü programlar mevcut yani görüntülü sohbet yapma gibi bir özelliğe sahip , o kişiyle canlı sohbet yaparken konu bu kez cinsel sohbet olayına girer ve bir bakmışsınız ki cinsel sohbet yaparken o kişi sizi kayıt altına alır ve sizi bu sayede her türlü tehdit etmeye başlar. İşte bu gibi olaylarla karşılaşmamak için siz değerli sohbet chat sever kullanıcılarımıza şunu herdaim diyoruz. Lütfen Sohbet ve chat yaparken dikkatli olun ve kimseye çabuk çabuk güvenmeyin..

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

0 yorum var: “Sohbet Yaparken Dikkat”

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com