Sohbet Siteleri Seo Uyumlu Makale Yazımı

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Sohbet Siteleri Seo Uyumlu Makale Yazımı

Sohbet Siteleri Seo Uyumlu Makale Yazımı

Merhaba arkadaşlar Sohbet Siteleri Seo Uyumlu Makale Yazımı nasıl olmalı.Makale yazımı düzgün ve net ifadelerle yazılmalı, konu içeriği araştırmalar, gözlemler ve yorumlar ile zenginleştirilmelidir. Yazdığınız konunun özgünlüğünü düşünceleriniz ve yorumlarınız belirleyeceği için yazının kalitesini yazarak anlatımınız yani kurduğunuz cümleler belirleyecektir. Kurduğunuz cümlelerin anlaşılırlığı, imla kuralları önemlidir.

Yazınızı okuyan kişi cümlelerin düzenine, imla kurallarına ve anlatımın özenliğine dikkat edecektir. Bu bahsettiklerim içeriğin nasıl yazılması gerektiği ile ilgiliydi, biraz da teknik kısımlardan söz etmek istiyorum. Google kelime duyarlı olduğu için anlatımını yaptığınız içeriği en iyi şekilde sergileyebileceğiniz bir başlık seçilmelidir. Başlık yazının içeriği ve google aranma oranlarına göre belirlenmelidir. Örnek vermek gerekirse, Kızlarla Sohbet başlıklı bir makale yazdınız. Başlığınızı abartılı olmamak şartı ile zenginleştirebilirsiniz tıpkı etiketler gibi. Sadece kızlarla sohbet yerine bir virgül koyarak, bayanlarla sohbet, kadınlarla sohbet şeklinde çok fazla uzatmadan uygulayabilirsiniz.

Başlık kadar önemli diğer etkenlerse keywords ve etiketlerdir. Keywords yazdığınız içeriğin anahtar kelimesidir. Yazınızı en iyi şekilde sergileyebileceğiniz ve aranması yüksek bir kelime belirlemelisiniz, bu kelime muhakkak yazınız ile uyumlu olmalıdır. Etikete gelecek olursakta, tıpkı başlıkta örnek verdiğim gibi yazınızın aranmasını genişletmek için yazı içeriği ile ilgili etiketler girebilirsiniz. En önemli husus bir sohbet sitesine içerik girdiğinizi unutmamanız sohbet, chat ve sohbet odaları gibi anahtar kelimeleri yazınızda kullanmanızdır.

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

0 yorum var: “Sohbet Siteleri Seo Uyumlu Makale Yazımı”

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com