Sohbet Siteleri Güvenilir Sitelermidir

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Sohbet Siteleri Güvenilir Sitelermidir

Sohbet Siteleri Güvenilir Sitelermidir

Herkes Sohbet sitelerine giriş yaparak huzurlu bir şekilde sohbet edip yeni insanlarla tanişmak ister. Ama sanal ortam okadar deyiştiki sohbet odaları içinde bile kimseye güven kalmadı, nasıl ki reel hayatta kimseye güven kalmadığı gibi sanal ortamın en yaygın ve fenomen haline gelmis olan sohbet siteleri içinde bile ne yazik ki kimseye güven kalmamıştır.

Çünkü sohbet odalarına giren insanlar , normal hayatta sıkılıp kendilerini daha rahat hissetigi bu gibi arkadaşlık sitelerine atmak ister. İste bu olayı çok iyi bilen kurnaz kişiler ise , bayan dolandırıcılar veya bay dolandırıcılar hemen kendilerini farklı bir kişi olarak tanıtmaya başlar sohbet kanalı içinde bulunan kurbanlarına , kurbanla günlerce hatta aylarca dostluk veya sevgililik hayatına girer hatta bu olay okadar ilerlerki telefonla sohbet etmeye başlarlar ve zamanla birbirlerini buldukları sohbet odalarına bile giriş yapmayarak sadece telefondan whatsapp üzeri veya tango gibi sohbet iletişimi ile görüntülü sohbet etmeye başlarlar.

Avlarını iyice kıvama getirinceye kadar saatlerce her türlü muhabbet edilir , bu muhabbet ilerledikçe ilerler ve konu zaman gelir cinsel sohbet konularına kadar gelir. Avlarını tam kıvama getirdiklerinde bu kez iş maddiyata gelir , avlarına şunu soylerler ?

Durumum çok kötü paraya acil ihtiyacım var veya ailem çok zor durumda , ama senden isteyemem beni yeni taniyorsun bana güvenmeyebilirsiniz gibi karşındakini iyice zan altına koyarak en hassas noktalarından vurur. Kurban ise okadar bağlanmış ve inanmıştir ki hemen o kişiden kart bilgilerini ister , ama avcı çok tecrübeli olduğu için hayır senden isteyemem biz daha yeni tanışıyoruz gibi mahsumlaştırır kendisini , iş böyle olunca kurban ise daha çok istekli olur ve daha çok baskı yapar en sonunda ise hesap no verilir ve para aktarımı yapılır. Dolandırıldığını kısa bir sure sonra anlayan mağdurun yapabileceği hiçbir şey ne yazıkki kalmaz.

Not : Değerli sohbet kullanıcıları burda sizlere anlatmak istediğimiz, sohbet siteleri içinde kimseye güvenilir değildir. Bu gibi olayla karşılaşmamak için bi gibi sohbet yerlerinde ne yaparsanizne konuşuyorsanız burda kalsın ve çıkış yaptığınız gibi rahat olmanız için sadece sohbet amaçlı girişler yapınız. Bu gibi olaylardan Tamsohbet.Com Chat , bedava sohbet odaları sitemiz kesinlikle mesul değildir.

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

4 yorum var: “Sohbet Siteleri Güvenilir Sitelermidir”

recep 6 Nisan 2016

Burda anlatılan olayın aynısı benim başımdan geçti. Tabi bundan 6 yıl önce ve ozama genç ve saf biriydim 🙂 surekli olarak girmiş olduğum sohbet sitesi vardı orda bir kızla tanışmıştım ve aşık bile olmuştum. Nihayetinde kız benı iyi şekilde kandırdı ve dolandırıldım aslında ozamandan beri sohbet sitelerine hiç girmemiştim bu yazıyı tesadüfen gorünce yazmak istedi..

Ercan 17 Haziran 2021

severek güvenerek keyifli bir şekilde sohbet ediyorum

abdL 17 Haziran 2021

Kaliteli bir sohbet sitesi sunduğunuz için çok mutluyuz

fdg 17 Haziran 2021

şimdilik buraya hafif sklet oynuyom 😀

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com