SOHBET ODALARI TANIŞTIĞIN KİŞİ GÜVENİLİR OLUR MU?

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


SOHBET ODALARI TANIŞTIĞIN KİŞİ GÜVENİLİR OLUR MU?

SOHBET ODALARI TANIŞTIĞIN KİŞİ GÜVENİLİR OLUR MU?

Hemen hemen herkesin elinde akıllı cep telefonları ya da evinde bilgisayar var. SOHBET ODALARI TANIŞTIĞIN KİŞİ GÜVENİLİR OLUR MU? Tabi bunlar internetsiz neredeyse hiçbir şeye yaramıyorlar. Çağımızın en büyük teknolojilerinden biri olan internet sayesinde, dünyayı elimizin altında ya da cebimizde taşıyoruz. Bu gerçekten bütün olanakları ve hayatta çoğu engelleri aşmamıza ciddi oranda yardımcı oluyor. Bir şeyi merak ettiğimizde elimizde olan telefonla hemen internete bağlanıp oradan araştırıyoruz. Artık ansiklopediler raflarda tozlanmaya mahkûm kaldı. Tabi bunun yanında internetin bize sunduğu veli nimetlerden biri olan sohbet  odaları sitelerini de es geçmeyelim. Nereden bakarsan binlerce tanışma sitesi şu anda internet ortamında mevcut durumda. Bu sayede yeni bir arkadaşlık hatta bir evlilik bile kolayca meydana çıkabiliyor. Ama bazen bu gibi durumlar kötü sonuçlara da yol açabiliyor. Bazen tüm vaktimizi bu gibi bedava chat  sitelerinde arkadaş aramakla geçirebiliyoruz. Ama zevkli geldiği için hiç sıkılmadan devam edebiliyoruz. Peki, internetten tanıştığın kişi güvenilir olur mu? Bu soru pek çok insanın aklını kurcalayan önemli bir unsurdur.

Aslına bakarsanız gerçek olan bir kişiyle yani fake ( sahte hesap) olmayan biri ile tanışmaya önem gösterin. Bu gibi sitelerde insanları dolandırmak için pek çok fake hesap bulunmakta. Gerçekliğinden emin olup tanışmak için mesaj atmalısınız. Eğer gerçek olduğundan eminseniz, size herhangi bir zarar getireceğini pek sanmıyorum. Çünkü o kişi de birisi ile tanışma amacıyla o siteye kayıt olmuştur. İçinde kötü bir niyet olacağını pek sanmıyorum. Zaten kötü bir niyeti varsa tanıma sürecinde illa ki o kötü huyunu belli edeceğinden hiç şüpheniz olmasın.

 Sonuç olarak gerçek hesapla bir tanışma sağlarsanız, bu kişi ile hiç tereddütte kalmadan chat odaları içinde sohbet edebilirsiniz. Eğer o kişi kötü niyetliyse, yani sizden sürekli bir para isteme ya da telefonuna kontör isteme peşindeyse o kişilerden uzak durmanızı tavsiye ederim. Aksi takdirde sizden istediğini alıp, sizinle birden konuşmayı kesip, oradan ayrılacaktır. Bunun da sizi üzeceğinden eminim. “İnternetten tanıştığım kişi güvenilir olur mu?” sorusunu kendi çapımda cevaplamaya çalıştım. Umarım yardımcı olmuşumdur. Kendinize dikkat edin ve fake hesaplardan uzak durun.

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

0 yorum var: “SOHBET ODALARI TANIŞTIĞIN KİŞİ GÜVENİLİR OLUR MU?”

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com