Sohbet Odaları İle Tanışmak

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Sohbet Odaları İle Tanışmak

Sohbet Odaları İle Tanışmak

Sohbet odaları Sohbet Odaları İle Tanışmak İnternet hayatımıza evlerimize telefonlarımıza girdi ve çok geçmeden sohbet chat odalarıda onlarla beraber. Hayatımızdaki yerini aldı hemde ne aldı vaz geçilmez tutkumuz haline geldi Artık canımız sıkıldığında sohbet ihtiyacı duyduğumuzda. Kendimizi sohbet odalarına atıyoruz.

Arkadaşlar dostlar sevgililer edinerek gır gır şamata günümüzü gün ediyoruz.Aslında bizler için iyide oldu evde tek başımıza bunalım takılacagımıza giriyoruz sohbet chat odalarında Dünyanın her yerinden farklı insanlarla tanışıp kaynaşıyor dost oluyoruz.Bu anlam dada hayatımıza neşe geliyor zamanımız daha eğlenceli geçiyor.Aklıma gelmişken benim Sohbet Odaları İle Tanışmak nasıl oldu onu anlatayım içimde kalmasın bir gün moralim çok bozuktu sinirli asabi halim hal değildi çekilmez bir hal almıştım canımda sıkılıyordu geçtim bilgisayarın başına rast gele bir yere girdim.

tamsohbet yazıyordu olmuşken tam olsun dedim.Amacım sıkıntılarımdan kurtulmak ve Sohbet Odaları İle Tanışmak idi takılmaya başladım sohbet edenlerin arasına kendimi attım çabukça kaynaştım tabi oradaki insanlarında katkıları ile zorlanmadım yeni yeni dostlar arkadaşlar edinmeye başladım.Artık her gün vakit buldukça kendimi sohbet odalarına atıyordum.Bazende muzurluk-tanda geri kalmıyordum malumunuz karşıdaki kişiyi hafif dokunarak sinir etmek huyu hepimizde var bir gün sohbet esnasında birine taktım sözlerimle damarına damarına basmaya başladım aslında benim olduğu kadar onunda hoşuna gidiyordu iğneleyici laflarım.

Çok geçmedi oda bana karşılık vererek  sinir etmeye çabaladı.tabi ben altta kalır mıyım dahada üzerine giderek pes ettirmiştim. Sonunda sohbetten çekildi laf aramızda çok gülmüştüm birde duydum ki gıcık etiğim kişi sitenin sahibi LeoN lakaplı Ferhat‘mış,.

Sabrına hayran kaldım. Başkası olsa hiç uğraşmaz sohbetten uzaklaştırırdı ve Ogün bugündür ömrümü yemeye devam ediyor hatta ömür törpü m derim ben ona oda bana cadı der şu an çok güzel bir arkadaşlığımız unutulmaz sohbetlerimiz oluyor Allah bozmasın bu devirde ender bulunan insanlardan bir tanesidir benim ömür törpü m. Evet arkadaşlar benim Sohbet Odaları İle Tanışmak böyle oldu.

Sizlerinde bu türlü güzel unutulmaz anılarınızda olmuşsa.

Bulunduğum bu güzel bedava sohbet odasına sizlerinde katılarak anılarınızı bizimle paylaşmanızı dilerim buyurun gelin bekliyorum.

 

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

0 yorum var: “Sohbet Odaları İle Tanışmak”

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com
omeglatv.com