Sohbet Odaları Alanında Öncü Site

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Sohbet Odaları Alanında Öncü Site

Sohbet Odaları Alanında Öncü Site

Sohbet Odaları alanında neden biz öncü siteyiz bunu siz değerli sohbet chat kullanıcılarına anlatmak istiyorum. internet denen şahane buluş hayat şekillerini tamamiyle değiştirmiş olmassa dahi yaşantıda deyişimi yüzde seksana varan bir etki de bulunmuştur. internet ağı denen bu harika buluş , insan denen yaratılmışı bu buluşa çekerek bu buluşla iştigal etmektedir. internet öncesi ve internet sonrası diye aşkları ikiye ayira biliriz.

internet öncesi aşk kavramsal olarak gözün göze hitap etmesi yani bir bakıştı ancak o meram sadece o bakışta kalırdı. Anlatılmak istenilen anlatılamazdı , sevgiye ulaşmak o sevgilinin gözüne bakmak kadar dı onu görmek bir bakış takı mutluluktu evinin önünden geçip sevgilinin selvi boyunu görebilmek bir arayıştı , belki sevgiliyi kapının önünde görebilmek belkide damda , belkide evin penceresinde görmek ne zahmetti bu zahmeti mutluluğa çeviren biran bile olsa sevgiliyi görmekti , ama anlatılmak istenilen çok şey utku olarak kalpte saklı kalırdı. Ona ulaşmak okadar zordu ki anlatılanları bir türlü anlatamamak içte bir volkanın dönüşüme yol açardı. internet sonrası aşklar eskiyi silip süpürdü , sanki eski hiç yasanmamiş gibi sadece eski Anılarda kalan tatlı bir sedaydı unutulmus mazi misali ,

internetle yaşantı aşklar farklı bir boyut aldı. Aşk adeta yürekten çıkarırcasına bir ekran birde monitöre sıkıştırılmış gibiydi , yeni nesil eskiyi hatırlamaz ve aşkı sohbet odalarında arar oldu bu sohbet odalarında milyonlarca kelimeler yazıya döküldü, kimi yazılar imalı kimi yazılarsa direk olarak sunulur oldu. Çağın revaşta bu buluşuna katkıda bulunmak benide cezbetti, tamsohbet chat sitemde bu kervana katıldı gayemiz yeni nesli ve birde yeni yeni alışan eskiyi de bu sohbet odalarında mutlu etmek öncelikli gayemdir. Aranılan aşkları Tamsohbet chat odalarında bulmak bir tuşa basmak kadar yakın dı , yani göz açıp kapatmak gibidir. Sizler varsanız sohbet sitem vardır ve siz değerli üyelerimizle gurur duyuyoruz tatlı sohbetler dileğiyle.

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

0 yorum var: “Sohbet Odaları Alanında Öncü Site”

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com