Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Sohbet Chat Sitelerinde Neler Oluyor

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Sohbet Chat Sitelerinde Neler Oluyor

Sohbet Chat Sitelerinde Neler Oluyor

Hayırlı günler dostlar Sohbet Chat Sitelerinde Neler Oluyor doğal olarak bu tür kalabalık ve birbirlerini tanımayan ayrı dünyaların insanlarının toplu halde bulunduğu yerlerde her şey olur insanız bu normal hayat tada böyledir kişiler bir birlerini asla çözemezler iyi tanıyorum samimi arkadaşım kaç yıllık dostum dersiniz bir bakmışınız hiç tanıyamamışsınız.

Bazen karşılaştığımız veya duyduğumuz olaylar itibari ile karı kocanın bile bir birlerini tanıyamadıklarını anlıyoruz ki o kişiler yıllardır aynı evi aynı yastığı paylaşmışlar gerçek hayatımızda bunca yaşanan örneklerin olması sebebi ile sanal ortamlarda İnternet,de bulunduğunuz çeşitli iletişim araçların dada bulunmaması imkansız bu gibi yerlerde insanların karakterini huylarını kafalarındaki düşüncelerini bilemediğinizden için çözme side imkansız.

İmkansızlıkların fazla olduğu sohbet odaları sanal ortamlarda yapılmaması gereken şeyler karşıdaki kişiye fazla güvenmemek her zaman mesafeli olmak ve her şeyini anlatmamak özel bili paylaşımımı yapılmaması hepimiz az çok şahit olmuşuzdur mağdur olan rencide edilen bilgileri başkalarının ellerine geçen kişileri önce güven sağlanıp özel bilgilerin alınması özel konuların yaşanması ve bu yaşananların ulu orta milletin gözü önüne serilmesi gibi olaylar.

Yani bu gibi şeylerin yapılması normal değil tabiki yapan kişiyi haklı bulmaz kimse iki insan bir şey yaşamışsa bir taraf saf temiz duyguları ile karşı tarafa güvenmiş ise bu güveni kötüye kullanmanın gereği yok bu da insani bir davranış değildir ve ben bunu yapanların ahlakından insanlığından şüphe ederim.

Zira sunuda unutmamak gerekir bizler bu olayları yapan zatları ne kadar ayıplasak kına sakta kar etmez insanın özü ne ise o dur değişmez bunun için kendi önlemimizi kendimiz alarak herkese güvenmemeyi öğrenmemiz gereklidir özellik lede İnternet ortamındaki iletişim araçlarındaki hal ve tavırlarımıza yapmamamız gereken tehlikeli işleri yapmayarak çok şeylerin önlemini almış oluruz,almadığımız takdirde sonuçlarının üzücü olaylarla biteceğini hüsrana uğrayarak kendi kendimizin mutsuzluğuna sebep olmuş oluruz dileğim kimsenin bu tür olaylara maruz kalmadan sitemiz üzerinde tertemiz anılar yaşamasıdır.

Bu konumuzdaki sözlerimiz şahsa özel değildir genel olarak site yönetimi görevimiz geresi katılımcılarımıza örnekler vererek uyarılma amaçlıdır sohbet chat odalarından saygılarımla.

 

 

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin tamzxr@gmail.com

0 yorum var: “Sohbet Chat Sitelerinde Neler Oluyor”

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 1761, kullanıcı 186 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

Tam Sohbet 2015-2018 Tüm Hakları Saklıdır.