Sohbet Chat Farkı Bizimle Yaşanır

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Sohbet Chat Farkı Bizimle Yaşanır

Sohbet Chat Farkı Bizimle Yaşanır

Selam olsun Sohbet Chat Farkı Bizimle Yaşanır sohbet odalarının en gözde sitesinden değerli ziyaretçilerine artık her gün burada sizlerle bir bütün olduk kendimi ailenizden görüyorum ve sizlere hitap ederken yada buradaki satırlarımı yazarken hiç zorlanmadan hanenize misafir gelmişim gibi gayet rahat davranıyorum bazen dertlerimi dile getiriyorum bazen sizlerin sorunlarınızı dertlerinize dolaylı yollardan da olsa dile getirmeye sesinizi duyurmaya çalışıyorum.

Bilmem artık ne kadar sesimi duyan olursa yadan önemseyen olursa ben her zaman her konumda bilgim olan konuları ele alacağım. Birde şunu diye bilirsiniz sohbet sitesindeki makalede eleştiri yapıyor ben yaparım zaten herkes kimin ne olduğunu bilir bilmeyenle rede zaten bilenler anlatıyordur.Hiç bir yapılan hatalar üstü kapalı kalmaz burada yazıyorum zaten bu sitenin sahibide hatalı olsa zannetmem bu tür makalelere göz yumsun şükür henüz bir zararını görmedik görür sekte elbet onuda yazarız.

Haklı olduğumuz davada kimse bizi susturamaz.Site sahiplerine değil sadece bu sözlerim birde klavye başına geçince huzur bozan astım kestim havalarına giren sohbet odaları beyleride unutmayalım az görmüyoruz yada kimilerimiz edepsiz laflardan payımızı alarak mağdur duruma düşmedik haksız yere rencide edilmedik yada yapmadığımız şeylerden dolayı kuru iftiralara ugramadık işte sanal ya klavye başında dayılananların saysıda belli değil.Aslında ben hep merak etmişimdir bu sanal sohbet odaları kabadayıları reel hayatta nasıl bir kişilikler nasıl bir pskolojiye sahipler hani kimse üstüne alınmasın zaten gördüm mü yüzleri nede söylüyorum bu tür insanla reel hayatta başarısız pasif kişiliğe sahip olanlardır sözüm meclisten yani arkadaşlar bu demek oluyorki sözlerimden anlarsanız anlatmak istediğim girdiğimiz yerlerde ufakta olsa rahatsız edildiğimiz takdirde yani site sahipleri tarafından yapmanız gereken tek şey direkt orayı terketmektir.

Ve sohbet odaları bir sanaldan yazıdan ibaret özelilikle bayanların çok dikkat etmesi gerek özel bilgilerini verirken olur olmaz kişilerle muhatap olunup güvenilmemesi gerekli ki sonrada başımız ağrımasın yani lafın kısası kimseye boyun bükmeyin dik olun alayına isyan.Kaleyi sattım, filler isyanda, vezir intihar etti. Bu arada atları da serbest bıraktım! Çevremdeki piyonlardan zaten medet ummadı. Şimdi şah olduğunu düşünen varsa buyursun hamle yapsın.

Haksızlık karşısında susarsanız, hakkınızla birlikte şerefinizi de kaybedersiniz yani susmayın her zaman nabza göre şerbet verin ki kana kana içsinler Sohbet Chat Farkı Bizimle Yaşanır saygılar sevgiler 

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

0 yorum var: “Sohbet Chat Farkı Bizimle Yaşanır”

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com