Sıcak Dostluklar için Sohbet

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Sıcak Dostluklar için Sohbet

Sıcak Dostluklar için Sohbet

Gözlerin uzak olduğu Gönüllerin bir tuş kadar yakın olduğu sohbet sitemizde şiyar edilen şey kardeşlik dürüstlük olduğu kadar sıcak dostlukların ve kaynaşmaların yaşandığı bir misyonu hep taşır. Burada unutulmaz anıların yıllar sonra bile filim şeridi gibi seyredilir cesine tatlı anıların hatıraları ve sıcaklığı hep bu sohbet sitesinde var olmayı ve yaşatmayı öncelik bilir. Olmazlarımızdan biride vizyonumuzu ve güncelliğimizin koruyabilmektir. içeriğimiz düzgün literatür, edep ve adaba sığınmaktır amaç dostlukları yüceltmek ve kırık kalpleri tamir etmektir.

Her kalbe dokunan güller misali mutluluğa oynamaktır , asla kırılan kalp değil istenilen umutlardır. Belkide sohbet sitesinin faktöryeli hayalleri bile zorlayan sohbet arkadaşlığına yol açmasıdır. Ne olur kalpleri kırmayalım kalp hassastır onarılması çok zordur , kalbi şehzade gülleriyle donatılan ipek mendillerle koruyalım bizi çağıran ses ağlatan ses değil ağlamaya inat mutluluğa şakırdayan anka kuşunun sesi olsun hepimiz bir anka kuşu olalım. Herkesi bu kuşun sesini sohbet sitemizin odalarında dinlemek le şereflenmesine bekliyorum , beklenen her zaman insanlık ve humanistlik olsun beklentileri sohbet sitesi olarak karşılayabilmek üyelere kendimizi kabul ettirebilmek mutluluğun en yücesi belkide mutluluk oyunu oynamaktır. Buradaki erek polyanacılık yapmak değil mutluluğun reelizimi yaşatıp mümkün mertebe reelist olmaktır.

Gözden kaçan hiçbir zaman gerçekler olamaz olan şey hüzünlü aldatmalar dır , sohbet sitesinin gerçekliği hoş görüdür, nezakettir. Sitemizin misafirleri için mutluluğu için gerekirse ve gerektiğinde saygıya da ve saygı duruşunda ve saygıyla selamla mayada hazır ve amadeyiz.

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

0 yorum var: “Sıcak Dostluklar için Sohbet”

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com