Ruh ikizi nedir?, Ruh ikizinizi bulmanın yolu

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Ruh ikizi nedir?, Ruh ikizinizi bulmanın yolu

Ruh ikizi nedir?, Ruh ikizinizi bulmanın yolu

Ruh ikizinizi Bulmanın Yolu

İnsanların fiziksel olarak birbirlerine benzeyebileceğini vurgulayan İnsan insana benzersözüne ek olarak ruhlarında birbirlerine benzeyebileceğini düşünüyorum. Ruh benzerliği, insanları mutluluğa ulaştıran en önemli bütünleşmedir. Ruh ikizi olarak tanımlanan bu bütünleşme, bedenlerin yanı sıra ruhsal bütünlüğünüde sağlamaktadır.

Hemen herkes ruh ikizini aradığını söyler… Kendisini en az kendisi kadar hatta kendisinden daha iyi anlayacağını umduğu ruh ikizini… Oysa ruh ikizi ile karşılaşmak, ruh ikizini bulmak çok nadir mümkün olabilecek bir durumdur. Birçoğumuzun bulduğunu sandığı şey eş ruhumuzdur ve eş ruh ile ruh ikizi arasında çok büyük fark vardır.Duygusal birlikteliğin ve mutluluğun tanımını yapacak olsak hepimiz farklı bir açıklama yapabiliriz.

Bunun nedeni duygu ve hislerimize yön veren ruhsal karakterlerimizin birbirinden farklı oluşudur. Buradan yola çıkarsak uyumlu bir birliktelik için görsellik ile beraber ruhsal yapılarımızın önemli olduğunu anlayabiliriz. Duygu ve hislere yön veren ruhsal kimliğimizdir. Duygusal açıdan beklentilerimize cevap verebilecek kişiler ruhsal karakterleri bizlere benzeyen insanlardır. Uyumlu bir birliktelik için tercihinizi duygu ve hisleri size yakın insanlardan yana kullanmalısınız. Bunları zaten biliyoruz marifet ruh ikizimizi bulmak diyenler için önerim, tarzınıza uygun ortamlarda bulunarak, ruhsal yapıları size benzeyen insanlarla bir araya gelebilirsiniz.

Eş ruhların birbirlerini tamamlama özelliği vardır çünkü eş ruhlar aynı titreşimlere sahiptirler. Eş ruhların yaşantısı uyum temeline dayanır ancak yapı değişkendir Ruh ikizi nedir?, Ruh ikizinizi bulmanın yolu

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

0 yorum var: “Ruh ikizi nedir?, Ruh ikizinizi bulmanın yolu”

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com