Öğretmenimle Sohbet

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Öğretmenimle Sohbet

Öğretmenimle Sohbet

Merhaba arkadaşlar , bugün ki konumuz sohbet sitemizde bulunan bir üyemizin kendi öğretmeniyle olan harika bir sohbetidir. Ve bunu siz değerli sohbet kullanıcılarımızla paylaşmak istemiştir..

Bugün uzun zamandır görmediğim ve özlemini çektiğim ilk okul öğretmenimi tesadüfen yolda gördüm ve arkadasın dan koşarak öğretmenimi durdurdum ilk etapta beni tanımadı haliyle baya zaman geçmişti , Taki kendimi ona tanıtana kadar. Neyse ki beni tanıdı ve yolda başladık sohbet etmeye , hocam değip yolda yapmış olduğumuz bu sohbet bitmez bir kafede oturalım ve orda eski sohbetimize devam edelim diye kendisini ikna edebildim , aradan geçen zamana rağmen ilk okul öğretmenim halen aynı ve hiç değişmemiş sadece saçlarına azda olsa aklar düşmüştü , bana baya sorular sormaya başladı. Neler yapıyorsun evlendin mi ne işle uğraşıyorsun derken sohbet konuları baya açılmaya başladı. Bende başladım kendim den öğretmenime bahsetmeye , evet evlendim dedim ve şuan özel bir hastanede dokturluk yapıyorum deyince çok ama çok sevindi çünkü öğretmenimin üzerimde çok hakkı vardı. Sınıftayken hocamız çok disiplinli ve bize her konuda yardımcı olan nacizane öğretmenlerden biriydi kendisi , bu sebepten ötürü ona olan saygım sonsuzdu ve oda bize karşı aynı duygular içinde olan biriydi. Neyse benim onunla olan sohbetim baya ilerlemişti bende kendisine bir kaç soru sormak istedim hocam siz neler yapıyorsun ? kendisi emekli olmuş ve hayatta kimsesi olmadığı için halen yalnız yaşayan biriyim diye cevap verdi .

Çok üzülmüştüm bu durumuna ve ona şöyle bir teklifte bulunmuştum , dilerseniz bizim apartmanda boş bir dairem var onu size verip sizin oğlunuz gibi her gün yanınızda kalabilirim eşimde size hizmette bulunur demem kalmadan kesinlikle böyle bir şeyi kabul edemem deyip bu güzel sohbet ortamını bozmayalım ben kendi hayatımdan memnunum ve bu şekilde çok mutluyum değip lafı uzatmadan haydi kalkalıp alış veriş yapıp evde yemek hazırlamam gerek deyip kafeden kalktık sohbet pek uzun sürmedi , ben öğretmenimden telefon numarasını aldım , arada bir olsa da telefondan mobil sohbet edebiliyoruz. Ve hocamı iki günde bir telefonla arayıp uzun uzun sohbet edebiliyorum. Sizlerde öğretmenlerinize her daim saygılı olun , kıymetlerini bilin bizleri yetiştiren ve bugünlere getiren nacizane ve kaliteli insanlardır , ben her şeyimi öğretmenime borçluyum…

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

1 yorum var: “Öğretmenimle Sohbet”

Furkan 23 Ocak 2016

Herkes öğretmenlerinin kıymetini bilmeli zaten

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com
omeglatv.com