Muhabbet Odaları

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Muhabbet Odaları

Muhabbet Odaları

Merhaba Muhabbet odaları kulanıcıları , TamSohbet.com muhabbet sohbet arkadaşlık chat ve dostluk üzerine kurulan yegane Arkadaşlık sitesidir. Her ne kadar sanalda dostluk arkadaşlık olmaz denilse de bizce öyle değil çünkü biz burada tanıdığımız insanlarla normal hayatta telefonda olsun sürekli görüşürüz muhabbet ediyoruz.

Bazı insanlar sanal sohbet sitelerinde hep yalan söyleyenler olur der ama öyle değil istisnalar her yerde var ve elbette ki şuan girmiş olduğunuz sohbet sitemizde de vardır , bilemiyorum ama yinede söylüyorum kırk ayağın kırkı bir değildir. Mutlaka içinde düzgün doğru dürüst bir kaç tanesi vardır insanlara karşı ön yargılı olmamalısınız bence her insanin psikolojisi farklıdır bazen melek gibi görünen bir insan bile çıldırabilir , kalbinizi kırabilir facebook açılınca bizim siteler pek ilgi görmüyor ama olsun biz yinede iyiyiz muhabbetimiz sohbetimiz arkadaşlığımız devam ediyor.

En güzel şeyde yalnız kaldığında siteye girip oyun oynamak radyo dinlemek ve o sıra online olan bir kaç arkadaşınız varsa onlar güzel bir sohbet ortamı kuruyorsunuz bazen saçma bazen heyecanlı bazende üzücü şeyleri konuşuyoruz ama her şeyden önemli olan orada konuşulan paylaşılan şeylerdir belki yalandir belki doğrudur ama arkadaş olduğun insanlarla bir şeyler paylaşılıyor.

Bazen de canın sıkkın kimse seni anlamadığında dinlenmediğinde sohbet sitesine girip arkadaşlarınla paylaşıyorsun sanal ne kadar doğru diyeceksiniz normal hayat ne kadar doğru sizce ben normal hayattaki çoğu şeye ve kişilere inanmam onlar gözümüzün içine bakarak yalan söylüyorlar burada en azından yüzünü görmediğim tanımadığın insanlar senle muhabbet edip seni insan gibi dinliyor bence sanal realden daha gerçekçidir. Muhabbet Sohbet Arkadaşlık Sitemize Siz değerli İnternet kullanıcılarını da her zaman bekleriz.

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

0 yorum var: “Muhabbet Odaları”

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com