Mudanya Sohbet

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Mudanya Sohbet

Mudanya Sohbet

Selam Mudanyalı sadık degerli  dostlar Mudanya Sohbet Tamsohbet.com ailesi olarak sizlere en güzel ortamda sohbetler ettirmek amacındayız.Sitemizde arkadaşlı ortamında her zaman sizlere muhabbetin dostlukların en iyisi sunmaya devam edicez.

Mudanyalı kardeşlerim bende sizler gibi ufaklıktan beri Mudanya’ya yaz aylarında gelip üç ay boyunca tatilimi Mudanya’da yapardım.Tabi zaman geçtikçe Mudanya’ya yerleştik , Artık sizler gibi bir Mudanyalı oldum diyebilirim.Yaz aylarında en çok Mudanya sahilinde turlar oturur çekirdek çıtlardım , tabi artık onlar geride kaldı diyebilirim. Büyüdük koca bir adam olup hayatımız düzene girmeye başladığından beri artık Mudanya fazla gelemesemde yazları yazlıkta evimde gelip kalıyorum. bursa chat

Aslında yazları daha güzel olur Mudanya cıvıl cıvıl olur herkes gelir sahilde dolaşır aksamları kalabalık bir ortamlar olur. Sizleri de en güzel muhabbetlerin yaşandığı sohbet sitemizin , Mudanya Sohbet odaları ve Mudanya Chat odaları sitemize bekleriz. bursa sohbet

Mudanya hakkında kısa  bilgi

Mudanya, Marmara Denizi kıyısında Bursa iline bağlı 54.000 nüfuslu bir ilçedir. Konumu28-29 derece kuzey boylamları ile 40-41 derece kuzey enlemleri arasında bulunmaktadır.Gemlik Körfezi’nin güney yüzünü kaplayan ve Bursa Ovası’nı denizden ayıran MUDANYA DAĞLARI, doğu-batı yönünde uzanır. Batıdan, Susurluk Çayı’nın denize döküldüğü yere kadar uzanan en yüksek tepe 600 metre yüksekliğindeki Karatepe’ye kadar erişir. Belli başlı akarsuyu Nilüfer Çayı’dır. Arazi engebeli bir yapıya sahiptir.

İklim

Mudanya’da Akdeniz iklimi hüküm sürer. Yazları çok sıcak değil ama kurak geçer. Kışları ılık ve yağışlıdır. En soğuk ayı Şubat, en sıcak ayı Ağustos’tur. Yıllık yağış mikatrı 614mm’dir. En çok esen rüzgar poyraz ve yıldızdır.

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

0 yorum var: “Mudanya Sohbet”

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com