Mobil Global Sohbet

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Mobil Global Sohbet

Mobil Global Sohbet

merhaba global mobil kullanıcıları , sohbet Chat siteleri mobil uyumlu versiyonlarıyla artık siz değerli mobil sohbet severler için uyumlu bir hale gelmiştir. Evinizde , işinizde ve hatta eğlence ortamlarında artık sanaldaki arkadaşlarınızdan uzak kalmayacaksınız eski sohbet temalarını hatırlayalım biraz , öncelerden evren softun eschat sürümü vardı java problemi sürekli yaşanırdı bir gün girebiliyorduk bir gün giremiyorduk sohbet kanallarına her seferinde yeni java yüklemekten bıkmıştık tabi evren softun güvenlik açıklarınıda unutmamak lazım saldırıları çok rahat gerçekleşiyordu.

Şimdi sitelerin javalarına ve temalarına bakıyorum da bırakın saldırı yapmayı index si bile zor atıyorsunuz ve temalarında javalarında görsellikler güzel yenilikler harika mobil versiyon uygulamalarıyla siz sohbet kullanıcıları için vazgeçilemez hale gelmiştir global Mobil sohbet chat arkadaşlık ortamları her zaman face book’tan önde olmuştur ve olmayada devam edicektir. Çünkü facebook ilk zamanlardaki gibi kullanılmıyor , sahte profillerle insanları kandırma olayı ve İnterneten buldukları bir kaç resim ile herkesi kandırabileceklerini ve dolandıracaklarını sanan bir kaç avuç zavallıdan oluşuyor. Facebook çıkmasıyla sohbet sunucularına ilgi biraz azalsada halada eski tadında 2000′ li yıllardaki heyecanı var sohbet sunucularına karşı ne açılırsa açılsın her zaman Türkiye’nin en iyi arkadaşlık siteleridir.

 

Facebook , twitter vs bir çok arkadaşlık sitesi olmasına rağmen hala günde milyonlarca insan Sohbet sitelerini tercih ediyor ve sürekli’de sohbet kullanıcı sayısında artış gözüküyor. Çünkü Irc tabanlı sohbet sitelerinde dolandırıcılık ve sahte profil gibi üyelikli sistem olmadığı için yani tamamen bedava sohbet hizmeti olduğundan dolayı artış devam etmeyede devam edecektir , dileriz ki sizlerde mobil uyumlu sohbet sitemizde iyi ve hoş vakit geçirirsiniz.

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

0 yorum var: “Mobil Global Sohbet”

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com