Kehribar Hakkında Sohbet

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Kehribar Hakkında Sohbet

Kehribar Hakkında Sohbet

Sizlere bir tesbih seven olarak kehribar tesbihi hakkında başımdan geçen bir olayı sohbet sitemizde anlatmak istiyorum.

Bundan tam olarak 1 ay evvel , sürekli olarak takıldığımız bir cafede arkadaşlarla sohbet havasına girmiş muhabbet ediyorduk, çaylarımızı yudumlarken çok kadim bir dostum e can kardeşim de aramıza gelmiş ve oda bizimle Sohbete girdi. Tabi sohbet konumuz ise tesbihler ve en değerlisi olan kehribar , konu konuyu açarken kadim dostum da kendisinde çok değerli bir ateş kehribarı olduğunu ve yaklaşık 3 gün kadar bir zamandır aldığını söyledi. Haliyle ortamda bulunan kişiler çok merak etti ve elbette ki bende , herkes dostumun kahribarı çıkarıp göstermesini bekliyordu ve yeni almış olduğu ateş kehribarını çıkarınca hemen elime alıp iyice incelemeye başladım.

Lakin kehribarı incelerken tesbihin orjinal olmadığını anlayabildim hemen , dostuma çaktırmadan bu tesbihi kaça aldın kardeşim diye sordum ? 1500 TL ödediğini ve aldığım kişi bunun yurt dışından geldigini ve kendisi de bugün bu elinde bulunan son kehribarı satıp acilen yurt dışına gitmesi gerektiğini söyledi , ben olayı bulandırmadan belki kendim yanılmış olabilirim diyerek yanımda bulunan arkadaşıma kehribarı göstermek istedim , çünkü arkadaşım benden kat ve kat daha iyi anlıyordu tesbihlerden ve kendisi hemen cebinden merceği çıkarıp iyice incelemeye başladı. O bile okadar şaşırdı ki bu ateş kehribarına , yüzünde ki ifadeden belli olmuştu bu kehribarın sahte olduğuna ve hemen kulağıma fısıldadı üzülerek söylüyorum ama bu ateş kahribarı çok iyi şekilde yapılmış sahte bir tesbih ve kimden almışsa hemen geri versin.

Sohbet ortamında bulunan herkes olayın farkına vardı ve bende dostuma şunu söyledim üzülerek söylüyorum ki bu kahribar sahte ve dostum nasıl olur orjinal diye bana vermişti , şunu çok iyi anlaman gerekir bir tesbih aldığın(ız) zaman işi bilen birine danış (ın) ve o şekilde kahribarı al(ın) , piayada çok fazla sahte kahribarlar var. Umarım ki vermiş olduğumuz bu bilgi sizlere tecrübe kazandırır ve sohbet sitemizede destek verekek yorumlarınızı eksik etmezseniz çok seviniriz. Ayrıca kehribar Hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sohbet odalarımıza giriş yaparak sohbet kanalı içinde bulunan görevlilerden yardım alabilirsiniz.

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

0 yorum var: “Kehribar Hakkında Sohbet”

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com