Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kalbim Sohbet

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Kalbim Sohbet

Sohbet Sitelerinde Konuşmalar İçin Kelime Filtresi Kullanılıyor Mu ?
Sohbet siteleri amacı tamamı ile arkadaşlık olan kişilerin toplandığı ve arkadaşlık kurduğu en popüler sosyal medya platformları arasında yer alıyor. Özellikle de sosyalleşme konusunda problem yaşayan ya da etkili bir şekilde arkadaşlık kuramayan kişiler sohbet sitelerini oldukça fazla tercih ediyor. Sohbet siteleri internet üzerinden erişim sağlamaktadır. Bu yüzden de sohbet siteleri kullanıcılarına gün içinde yirmi dört saat boyunca hizmet veriyor. Sohbet sitelerinin yirmi dört saat boyunca hizmet vermesi bir çok kullanıcı için oldukça sevilen özellikleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda da sohbet siteleri sohbet odaları gibi seçenekleri sayesinde kullanıcıları için ayrıcalıklar sağlayarak daha eğlenceli vakitler geçirmelerini sağlıyor.
Sohbet siteleri arkadaşlık kurmak amacı ile açılmış sitelerdir. Ancak her sitede bulunduğu gibi bazı sohbet sitelerinde de kelime filtreleri bulunmaktadır. Kelime filtreleri kullanılan argo ya da hakaret içerikli kelimelerin karşı tarafa gönderilmesine izin vermez ve hakaret göndermek isteyen kişinin belli sürelerde ya da sitenin belirlediği şekillerde ceza almasını sağlar.

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin tamzxr@gmail.com

0 yorum var: “Kalbim Sohbet”

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 235 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

Tam Sohbet 2015-2018 Tüm Hakları Saklıdır.