İNTERNETTEN AŞK YAŞAMAK SAKINCALI MIDIR?

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


İNTERNETTEN AŞK YAŞAMAK SAKINCALI MIDIR?

İNTERNETTEN AŞK YAŞAMAK SAKINCALI MIDIR?

Günümüzde bir aşk yaşamak o kadar zor ki birçok kişi bu zorluk yüzünden bunalıma bile girebiliyor. Birisiyle tanışıp, kendinizi ifade ettikten sonra o kişiyle aşk yaşamak, hayatını paylaşmak pek çok insanın korktuğu ve uzak durduğu bir konudur. Çünkü utancından ya da özgüvensizlikten dolayı kendisini birisine tanıtmak ya da düzgün bir şekilde kendisini ifade etmek o kişi için oldukça güç bir durumdur. Ancak teknoloji geliştikçe bu gibi sorunlar yavaş yavaş ortadan kalkmaya başlıyor. Nasıl mı? sohbet odaları siteleri sayesinde binlerce kişi birbirleriyle çok kolay bir şekilde tanışıp, hatta aşk yaşayıp evleniyorlar. Bu imkân sayesinde arkadaş edinmek o kadar kolay hale geliyor ki 1 saatte belki de 10 tane arkadaş edinebiliyorsunuz. Hatta aşk yaşamak bile o kadar kolaylaştı ki, hayatınızı paylaşacağınız kişiyi 10 dakikada tanıyıp bir aşk başlatabilirsiniz. Peki, internetten aşk yaşamak sakıncalı mıdır?

Tanışmak istediğiniz kişi, erkek ya da kadın fark etmeksizin bir mesaj atarak o kişi ile tanışıp, biraz sohbetten sonra iyi niyetli ya da kötü niyetli olduğunu anlayabiliriz. Bu tanıma sürecinde partneriniz size hiçbir şekilde maddi ve manevi zarar veremez. Gerçekte olsa belki bu süreçte sizi borca sokabilir ya da duygularınızla oynayabilirdi. Ama bu chat odaları siteleri sayesinde bu gibi durumlar tamamen ortadan kalkıp, rahatça ve güvenilir bir şekilde arkadaş edinebilirsiniz. İnternetten birisiyle tanışacağım ama korkuyorum, internetten aşk yaşamak sakıncalı mıdır? Gibi tedirgin olduğunuz konular var ise bu gibi aklınızı bulandıran kavramları ortadan kaldırmışımdır umarım.

Tabi sadece yukarıda anlattığımla bitmiyor. Bir de aşk yaşamak istediğiniz kişiyi, önceden genel özelliklerini öğrenip, kendinize yakın hissedip bedava chat odaları içinde aşk yaşamak ne kadar sakıncalı olabilir ki? Gerçek hayatta bu konu pek mümkün değil açıkçası. Çünkü bir kişinin genel özellikleri alnında yazmıyor. Ama internette, profilinde girmiş olduğu biyografisi sayesinde genel özelliklerini görüp kendinize yakın hissettiğiniz takdirde mesaj atabilir ve tanışabilirsiniz. Siz de “internetten aşk yaşamak sakıncalı mıdır?” gibi aklınızdaki soru işaretlerini yok edip, vakit kaybetmeden hayatınızın aşkını arayın.

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

0 yorum var: “İNTERNETTEN AŞK YAŞAMAK SAKINCALI MIDIR?”

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com