Gurbetçi Sohbet Odaları

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Gurbetçi Sohbet Odaları

Gurbetçi Sohbet Odaları

Avusturya tıpkı Almanya gibi Türk’lerin yoğun olarak yaşadığı ülkelerden birisidir. Yurt dışına çıkan Türk’ler için, Almanya dışında iyi bir alternatif olmuştur. Birbirine benzeyen sınır iki ülkenin tek farkı, Avusturya’nın Almanya’ya nazaran daha az nüfusa sahip olmasıdır. Avusturya, Almanya kültürünü taşıyan bir ülkedir. Dünya Savaşı sırasında Avusturya’lılar ve Almanlar entegrasyon sürecini birlikte yaşamışlardır. Bu nedenle kültürleri benzer ve ortaktır.

Türk’lerin Avusturya’ya yerleşmeleri ise entegrasyon sürecinin bir parçasıdır. Almanya’da yaşayan Türk’lerin Avusturya’ya kayması, ülke adına istihdam açığını kapatmak konusunda son derece önemli bir gelişme olmuştur. Almanya’da yaşan Türk’lerin Avusturya’ya yerleşme sürecinden, bu zamana kadar süre gelen yerleşim ile birlikte Türk’lerin nüfusu milyonlara ulaşmıştır. Avusturya’da yaşayan Türklerin yoğun olarak yaşadığı şehir Viyana şehridir. Bu yazımda Avusturya hakkında küçük bilgiler vermeyi ve gurbetçi vatandaşlarımız için oluşturduğumuz Avusturya Viyanada yaşan Gurbetçi vatandaşlarımız için gurbetçi Sohbet odalarını tanıtmak istedim.Avusturya’da yaşamakta olan vatandaşlarımız ile tanışmak ve sohbet etmek amacıyla Avusturya Viyana Gurbetçi Sohbet odaları açtık.

Ülkenizden uzakta yaşıyor olsanızda sizler bizim bir parçamız hemşehrimizsiniz. Ayrıca bu sitemizde ; hollanda , fransa , ingiltere ,isviçre , amerika ‘ da yaşayan gurbetçilerimizide unutmadık ve sizleride burda bekleriz. Sizleri unutmamız bu nedenle mümkün olamaz. Bizim insanımız değerli ve dünya’ya örnek emsal eden bir millettir. Her zaman birlik beraberlik içerisinde olmak ve en kısa zamanda görüşmek dileğiyle. Gurbetçi vatandaşlarımızın vazgeçemeyeceği Sohbet sitesi olmak istiyoruz!

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

1 yorum var: “Gurbetçi Sohbet Odaları”

hollandali 17 Mart 2016

selam ben hollanda dan erkan , türkiye bulunan bayanlar sizlerede selam tanişmak isteyenler sohbet kanalinda nickim erkan beklerim

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com