Gurbet Chat ve Sohbet Odaları

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Gurbet Chat ve Sohbet Odaları

Gurbet Chat ve Sohbet Odaları

Kör olasın sen gurbet, sıIaya hasret koydun Gurbet Chat ve Sohbet Odalarına hoş geldiniz vatan özlemi sıla özlemi çekenler.Bugün yazıma kederli bir sözle başladım elimde olmadan gurbet kelimesini görünce uzaklardaki anam bacılarım aklıma düştü. Dertlerim dile geldi yine yüreğime bir hüzün çöktü zor  gurbetin acısı zor sevdiklerinden ayrı kalıp hasretle özlemle yanıp tutuşmak yaşadım bilirim her türlüsünü.Vatan özleminde yaşamadım sevdiklerimin hasretin ide çektim ve halen çeki yorumda.

 Hiçbir dil gurbeti anlatacak kadar güçlü değil. İnsan bu yüzden özledikçe sessizleşir.Bülbül konmuş pınar başına yazık degilmi şu genç yaşıma gurbet ellerde bir şey gelirse başıma adım  yazsınlar mezar taşıma.Aslın da ne kadar hisli ne kadar duygulu bir milletiz o kadar şarkılar sözler deyişler varki her konu üzerine yazılmış hani aklımada gelmiyor yani her konu adına yazışmış güzel eserleri şuracıkta sıralamak ama olmuyor işte bende aklıma gelenlerden kısa kısa arada yazarım yazarımda ben asıl konuyu unuttum lafa dalıp konuma döneyim konumuz gurbet hasret vatan sıla özlem hepsi bir araya gelincede konumun adını Gurbet Chat Odaları ve Sohbet Odaları olarak adlandırdım. Birazcık sohbet odalarımızı hatırlayalım nasıl bir yer.

Sohbet odalarımız yeni değil öncelikle bunu belirteyim uzun zamandır var ama gir işlerimize yeni girişler ekleyerek sizlerinde katılımları ile gün geçtikçe büyüyüp gelişmekteyiz.Bu geliş imlerimizi tabiki sizlerin sayesinde gerçekleşen bizim değil sizlerin başarısıdır.Türkiye genelinden ve Dünya genelinden bayların bayanların genç yetişkin yoğun katılımları mızın olduğu ve katılımların zaman ilerledikçe azalmaktan ziyade artmaktadır bu artışlarda hepimizin başarısıdır. Bu başarının biraz katkı payıda kalitemizden gelmektedir Gurbet Chat ve Sohbet Odalarımızda bedava sohbetlerin sınırsız chat lerin mekanı ücretsiz ve üyelik gereksinim olmayan kendi halinde nezih saygılı insanların mevcut olduğu seviyeli sohbetlerin tek mekanı ve sohbet chat sitem izinde.

Mobil girişlerimiz inde olması sizlerinde bizlerinde büyük avantajlarından biridir. istediğimiz an her dakika nerede olursak olalım arkadaş larımızdan uzak kalmıycaz. Aramıza katılmak isteyen bu güzel ortamın doyumsuz tadını bir kez hissetmek isteyen herkesi sohbet odalarımızda görmek dileriz.

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

3 yorum var: “Gurbet Chat ve Sohbet Odaları”

Chatci 12 Ocak 2017

Güzel bir site daha yeni olmasına rağmen ortam iyi gibi

Harun 13 Ocak 2017

Chat odaları sitesi olarak guzel bir site muhabbet oluyor arkadaşlık ortami iyi

admin 13 Ocak 2017

Guzel yorumlarınız icin tesekur ederim işallah sizler sayesinde daha iyide olucaz herşeyin zamanı vardır yeterki sabır etmektir.

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com