Güncel Sohbet Siteleri

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Güncel Sohbet Siteleri

Güncel Sohbet Siteleri

Günümüz internet ve sanal alemine bakıldığında yüzlerce hatta binlerce Sohbet , arkadaşlık , canlı sohbet ve Chat siteleri mevcut durumdadır. Bu gibi siteler kendilerini ayakta tutabilmek ve google sıralamasında düşmemek için hergün güncel tutulması lazım , güncel derken yani siteye günlük olarak özgün makalelerin yazılması gerekmektedir.

Ama bir çok sohbet sitesi sahibi , sitelerine farklı yerlerden konu alarak yani kopyala yapıştır yaparak sitelerini güncel tutar ama şunu unutmaktadırlar , google botları herzaman araştırma yapar ve aynı yazıda olan konuları ne yazık ki kabul etmeyecektir. Çünkü google botları konu siteye yazıldığı gibi hemen kontrol etmek için site içine giriş yapar ve kopyala yapıştır yapılmış ise ayrıca yazılan makale farklı bir siteden alıntı ise hemen belirler ve o makaleyi geri plana atarak siteyi başarısız olarak belirler yani güncel bir sohbet sitesi olarak görmez. Sizlere tavsiyemiz size ait olan chat sohbet siteniz var ise ve bu siteyi üst sıralara çıkarmak istiyorsanız, günlük en az 2 güncel ve özgün makale yazınız.

Özgün yazılar elbetteki google botlarının cok hoşuna gider ve yazmış olduğunuz güncel makaleler en az 200 karekter olması lazım , 200 karekterin üstünde olması ayrıca size ek avantaj sağlar ne kadar uzun ve özgün olması sizin sohbet sitenizin okadar üst siralara çıkması demektir. Size burda anlattığım chat sohbet siteleri üzerine yazılmış bir konu anlatımı, ama şuna inanın ki bütün siteler için bunlar en onemli faktördür. Bunlar yapıldığı zaman sizin sohbet siteniz Güncel sohbet sitesi haline girmiştir.

Güncelleme olan bir sitede herzaman google’nin hoşuna gider ve google botları nın herzaman uğradığı kaliteli sohbet sitesi haline gelir.

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

1 yorum var: “Güncel Sohbet Siteleri”

ZaLim 27 Mart 2016

Çok haklısınız bir sohbet sitesinin googlede ilerlemesi ve kelimelerde cikmasi icin surekli guncel tutulmasi lazim.

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com