Fenerbahçe Sohbet

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Fenerbahçe Sohbet

Fenerbahçe Sohbet

Merhaba arkadaşlar fenerbahçe Sohbet sitesi burada fenerli arkadaşlarımızında beraber hoş vakitler geçiriyoruz gelecek maçların üzerine yorum yapıp tartışıyoruz. Victor Pereira bu yıl takımımızın başında UEFA Türkiye kupası süper lig de olmak üzere üç kulvarda başarılı ve emin adımlarla ilerliyoruz , inşallah Rusya ile olan maçımızı da kazanıp yolumuza devam edeceğiz.

Luis Nani ve Van Persi Markovic fernando gibi oyuncularla bu yıl Türkiye süper ligine değer kattık belki gelecek sezon daha iyi oyuncular gelecektir , ama biz şuan ki kadromuzla her takıma korku salıyoruz fener sohbet sitesi taraftarlarımızında güzel bir hediyemiz olsun , burada arkadaşlarımız bir birlerini daha iyi tanıyacaktır.

Belkide aynı şehirden olanlar buluşup bir çay kahve içip yeni bir dostluk başlatacaklar , bizde buna vesile olarak hem Fener camiasına hemde fenerbahçe sohbet sitesine desteklerimizi göstereceğiz üç temmuzda yıkılmadık arkamızı dönmedik ve sonuna kadarda dönmeyeceğiz , yenilsekte canları sağolsun eminiz ki bizim takımımız sahada elinden gelen her şeyi yapmıştır. Bazıları gibi takımımız yenilince hemen sırt çevirmedik çevirmeyeceğiz de bizim için fenerbahçe bir takımdan çok ask sevgi arkadaş aile yeri gelmiştir.

Takımımızla beraber ağlamışızdır yeri gelmiştir sevince boğulmuşuz dur fener bahçe sevgisi anlatılacak bir şey değildir bunu bize katılarak yaşamanız lazım o duyguyu sevgiyi dostluğu arkadaşlığı görmeniz tatmanız lazım bizim için fener bahçe her şeydir. Son sözümüz kelime i şehadet olacaktır biz Müslümanız ama kelime i şehadet dışında son bir sözünüz ne olur diye sorarlarsa Fener bahçe deriz….

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

0 yorum var: “Fenerbahçe Sohbet”

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com