Eski Sohbet Ortamı

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Eski Sohbet Ortamı

Eski Sohbet Ortamı

Öncelikle Konumuz ; İnternet ve eski sohbet ortamı, Kimisi için bir amaç kimileri için ise sadece araçtır ama anlatımımda söyle örnek verecem eskiden kullanımı sadece İnternet kafeler de oda yavaş mı yavaş. O kadar  kalabalık içinde sıra bulunca kendimizi çok şanslı hisseder ve sevinçten havalara uçardık.

Ama gelin görün ki şuan bütün evlerde İnternet ve telefon birleştiği için bazı sipariş sitelerinde bile bir telefon kadar yakınız bu fırsat bolluğuyla bizde kendi yerimizi ve kendi chat sitemizi kurma fırsatını bulduk tamsohbet.com sohbet sitemiz internetin kolaylığını siz değerli kullanıcılarımıza açtık ve siz değerli okurlarımız için gece gündüz demeden çalışıyoruz .

Irc ve sohbet siteleri artık bitti deniliyor ama bizce çok yanılıyorlar buradaki arkadaşlık sohbet kardeşlik ortamını bilenler bilir ki irc ve sohbet hiç bir zaman bitmeyecektir. bu siteyi kurma amacımız can sıkıntısı reel’de arkadaşlık bağları zayıf kendi öz güvenini kaybetmiş arkadaşları yeniden kazanmak güzel bi cevre sahibi olmasını istiyoruz . Sitemizde bulunan radyo’dan 7/24  365 gün boyunca güzel şarkılar dinleyebilir ve istediğiniz sevdiğiniz sanatçıları dinleyebilirsiniz. Oyun kanalımızda bulunan botumuzun soracağı sorulara cevap vererek rakiplerinize puan farkı atabilir ve hiç bilmediğin tarihteki yazarlarımızı yaşanmış olayları öğrenebilirsiniz. Şuan oyunlar arasında en çok sevilen Kelime ve yarışma kanallarıdır Kelime ve yarışma oyunları size unuttuğunuz bilmediğiniz hafızanızdan silinen bir çok şeyi tekrar hatırlatacaktır. Tamsohbet Ailesi Olarak her zaman söylediğimiz en önemli şey.Dünya ne kadar küçük dedirtebilecek kadar büyük bir site olma yolunda ilerleyeceğiz biz o kadar büyük bir aileyiz ki dil din ırk ayrımını hiç bir zaman yapmadık ve ömrümüzün yettiği süre boyuncada yaptırmayacağız .

TamSohbet Ailesi Belki Sitemiz Küçüktür Ama Bizim Yüreğimiz O Kadar Büyük türkü Bütün Din ve Irktaki kardeşlerimizle mutlu bir arkadaşlığımız kardeşliğimiz vardır.

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

1 yorum var: “Eski Sohbet Ortamı”

Sohbetci 6 Ocak 2016

Eski sohbet ortamları bitti , 2000 yillarında hatırlarımda sohbet sitesine girince binlerce kişi vardı ama şuan öyle degil artık. Facebook ,Twitter gibi sosyal aglar bitirdi chat sitelerini

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com