Diyarbakır Sohbet Odaları

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Diyarbakır Sohbet Odaları

Diyarbakır Sohbet, Chat Odaları

Diyarbakır bir diğer ismi ile yani Amed, ülkemizin Güneydoğu bölgesinde yer alan illerinden birisidir. Diyarbakır, yaz günlerinde bunaltıcı sıcakları ile bilinir ortalama 45-55 derece arasında sıcak havalara maruz kalır. Bu sıcak havalardan mıdır bilinmez, Diyarbakır insanıda tıpkı havası gibi sıcak ve cana yakın insanlardır.

Diyarbakır, Güneydoğu bölgesinin kültürünü en iyi şekilde sergileyen illerden birisidir. Şehirdeki insanlar günümüz koşullarında dahi gelenek ve göreneklerine göre yaşayarak kültürlerini korumaktadır. Diyarbakır eski gelenek ve göreneklerini yaşatmasına rağmen son derece modern bir şehirdir. İnsanlarıda son derece sosyal ve insan canlısı kişilerdir. Diyarbakır ilimiz ve kullanıcılarımız için oluşturduğumuz ücretsiz sohbet odalarımızla şehirin sosyalleşmesine katkıda bulunmak istiyoruz. Sitemizin yerel sohbet projesinde Diyarbakır sohbet odaları, Amed Sohbet , Diyarbakır chat odalarımızın bizler için önemi büyüktür. Diyarbakır ve ilçelerinde yaşayan insanlar sohbet sitemize girerek bulundukları bölgelerdeki insanlarla sohbet ederek onlarla tanışma imkanına sahip olabilirler. Diyarbakır yani Amed ilimizin kültürünü taşıyan Sohbet kanalımızda internet aracılığı ilede olsa memleketinizin havasını solumak ve hemşehrilileriniz ile sohbet etmek isterseniz sohbet odalarımıza ücretsiz giriş yapabilirsiniz.

Diyarbakır Amed Hakkında Bilgi

Diyarbakır , Kalesiyle , surlarıyla ve özellikle karpuzu ile meşhur olan şehrimizdir. Diyarbakır ‘da yemek kültürü fazlasıyla mevcut ve harika bir mutfak kültürüne sahiptir. Bunlardan bir kaçtanesini sizlere paylaşmak isterim; Analı kızlı Köfte , Ayva aşı , ayva Ayva kebab , Ayva köfte ,Ayvalı kavurma ve özelikle tavsiye edeceğim Kadayıf ve Diyarbakır ciğerlerini tatmanızı isterim.
Diyarbakır ilçeleri

Bağlar
Bismil
Çermik
Çınar
Çüngüş
Dicle
Eğil
Ergani
Hani
Hazro
Kayapınar
Kocaköy
Kulp
Lice
Silvan
Sur
Yenişehir

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

0 yorum var: “Diyarbakır Sohbet Odaları”

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com