Chat Sitelerinde Unutulmaz Aşk Hikayeleri

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Chat Sitelerinde Unutulmaz Aşk Hikayeleri

Chat Sitelerinde Unutulmaz Aşk Hikayeleri

Teknolojinin gelişmesiyle yaşantı şekilleri değişirken, Chat Sitelerinde Unutulmaz Aşk Hikayeleri ile sosyal hayatta farklı bir boyut almaya başladı. Kış gecelerinin tatlı sohbetleri, nesiller nesilleri takip ederken bu Sohbetler neredeyse bitme durumuna geldi. O derin ve koyu arkadaş muhabbetleri yerini bir cep telefonu yada masa üstü bilgisayarın esaretine bıraktı. Neredeyse bir nesil öncesi genç dostlar oturur sohbeti açarken konu gider gelir aşk hikayelerine dayanır laf lafı acıp uzayıp giderdi. Şimdi ise bu muhabbetlerin yerine gizemli tuşların Okyanusu internet aldı , eski sohbetler önemini yitirdiği gibi arkadaşlıkların ve dostlukların sıcaklığı da adeta soğumaya bırakıldı. Dostlar birbirini görünce dostluklar bir selama sıkıştırmaya başlandı , bir kaç laf edilmeden sanki yangından mal kaçırırcasına internet başına gidip yetişmek en büyük emel olmaya başladı.

Birgün chat denizinde yelkenimle dolaşırken rumuzuma arkadaşlık gönderen biriyle konuşmaya başladım. Bu denizde anlatılan yüzlerce aşk hikayelerinden birine daha şahit oluyordum , Rumuz elem ile yazışmaya başladım. Tanışma fasılından sonra birbirimize ısınmaya başladık , bana şöyle mizahlı bir soru şekilde ileti attı hiç aşık oldunmu diye ? Hayır diye geciştirdim. Bana mısın demeden yaşadığı aşk hikayesini yazıya dökmeye başladı. Habire yazıp ileti atıyor ciğerleri kırater misali elleri volkana dönmüşcesine acıların çocuğu sıkeci gibi yazıyor.

Meğer sarışın bir hatuna tutulmuş bu hatun onun aklını başından almışcasına mecnuna döndürmüş ve dünyasında derin izler bırakmış. Unutulmaz bir bağlılık bağlılıktan öte vurgun yemiş gibi herseyi unutup sadece onu düşünüyordu , onunla yatıp onunla kalıyordu onun penceresinden bakıldığında o dünyanın yeganesiydi. Bu aşk hiyakesi mutlu sonla biteceğini sanirken ve yine yazdı, ihanetin ezikligi üzerinde adeta kendini belli ediyordu. Tek edilmiş bir biraneydi , figanı chat odasında ki tüm üyeleri adeta inletiyordu ve bir ara hüzün kapladı, kendisine sordum sonuç nedir ? O ise terk edildim ve bu bitiş mutlu son ile değil unutulmaz acılarla sonuçlandı. Bu aşk hikayesi beni çok etkilemişti buda Chat odalarının bir güzelliği bu odalarda her türlü konu işlenir. Siz değerli TamSohbet.com üyelerinin acı ile biten aşk hikayelerinin değil yeşilçam filimlerinde ki gibi mutlu son ile biten aşk hikayesi yaşanması dileğiyle.

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

1 yorum var: “Chat Sitelerinde Unutulmaz Aşk Hikayeleri”

narin 8 Mart 2016

bende bundan 9 yıl önce girmiş olduğum sohbet sitesinde birine aşık olmuştum 🙂 ve aklıma geldikçe gülüyorum gençlik işte , ama farklı bir duygu sadece şuan bana çok sacma gelıyor.

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com