CHAT ODALARI SİTELERİNDEN ARKADAŞ EDİNMEK SAKINCALI MIDIR?

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


CHAT ODALARI SİTELERİNDEN ARKADAŞ EDİNMEK SAKINCALI MIDIR?

CHAT ODALARI SİTELERİNDEN ARKADAŞ EDİNMEK SAKINCALI MIDIR?

Artık günümüzde her işi internet üzerinden yapıyoruz. Giysi, telefon, araba ve pek çok teknolojik ve gündelik eşyalarımızı internet üzerinden alıyoruz. Bunun yanın da chat odaları sitemizde arkadaş edinme olayı da internete taşındı. Yüzlerce hatta binlerce insan, tanışma sitelerine kayıt olup oradan bir arkadaş, hatta kendine bir eş bulabiliyor. Üstelik bu olay o kadar basite indirgenmiş ki, bir arkadaş edinmek en fazla 5 dakika falan sürüyor. Ve bir günde bir insan onlarca arkadaş bulabiliyor. Peki, internetten arkadaş edinmek sakıncalı mıdır? O yüzlerce kişinin arasından hiç kötü niyetli birisi çıkar mı?

 

Öncelikle internetten arkadaş edinmek hiç sakıncalı değildir. Çünkü size hiçbir zararı olamaz. Ne size fiziksel bir zarar, ne de duygusal bir zarar verebilirler. Çünkü internet üzerinden konuşup, aynı şekilde bitirebilirsiniz de. Tabi dostluğunuz ilerlemişse, yüz yüze de görüşebilirsiniz. Zaten bu görüşme sürecinde birbirinizi çoktan tanımış, huylarınızı bildiğiniz için, daha sağlam dostluklar bile olabilir. Bedava Chat İle Arkadaş edinmek istediğiniz kişiyi tanımak için bir mesaj atarız ve konuşmaya başlarız. Belki tanımak uzun sürebilir, belki de çok kısa sürüp birden samimi olabilirsiniz. Düşünsenize bir insanla 5 dakikada tanışıp, her gün samimi bir şekilde konuşuyorsunuz. Ne kadar ilginç ve şaşırtıcı değil mi? Bu yüzden “internetten arkadaş edinmek sakıncalı mıdır?” gibi aklınızda soru işaretleri varsa, bunları kaldırabilirsiniz.

  1. olarak bir sohbet odaları sitesine kayıt olmak için sizin genel bilgilerinizi tanıtmak için olan “biyografi” bölümünü doldurmak zorundasınız. Yani bir kişinin nelerden hoşlandığını, hobilerini, nerede yaşadığını, kaç yaşında olduğunu buradan öğrenirsiniz. Bir kişiye mesaj atmadan önce o kişinin genel özelliklerine bakıp size uygun bulduğunuz takdirde tanışabilirsiniz. Bir nevi katalog gibi düşünün yani. Siz hangi kişiye kendinizi daha kolay ifade edebilirseniz ya da biyografide yazılan özelliklere bakarak, kime kendinizi yakın hissederseniz o kişiye mesaj atarak tanışabilirsiniz. Yani bir kişiyi daha önceden tanıyıp, mesaj atarak samimi olma gibi bir şeydir. Sizin de sürekli kendinize “internetten arkadaş edinmek sakıncalı mıdır?” diye soru sormaktan ya da bu konuda tereddütte kalmaktan kurtulup, yeni bir arkadaşlığa adım atabilirsiniz.

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

3 yorum var: “CHAT ODALARI SİTELERİNDEN ARKADAŞ EDİNMEK SAKINCALI MIDIR?”

BERK YILMAZ 2 Mayıs 2017

Aslında Tam tersini düşünüyorum Sanal ortamlardan güzel dostluklar güzel evliliklerde olabiliyor kötüye düşünenler fesat insanlardır diye düşünüyorum.

dracula 2 Mayıs 2017

risk teskil ettigi dogrudur ama mutlaka cokda kaliteli insanlar cikiyor

Fatsali 2 Mayıs 2017

sohbet konusunda çekincileri olanlar olabilir ama ideal sohbet için bilinmesi gerekenler sohbetin akışına kendimizi bırakıp tam sohbetin havasına girip keyfini sürmek kendi hakkımızda ki bilgileri minimize edip keyfini sürmek risk teşkil etmez 🙂

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com