Balım Sohbet

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Balım Sohbet

Yeni tasarımı ve dikkat çekici kullanımı ile Balım Sohbet sitesi tüm gün size hizmet vermektedir. Arkadaşlık platformu güncel sürümle sunulmaktadır.

Mesleki Konularda Sohbet Sitesi

Mesleki konularda paylaşımlar bulunmak isteyebilir ve gün içinde mola verebilirsiniz. Molalarınızda kimlerle ne konuşacağınız size bağlı bir konudur. Yani bazıları meslekle alakalı sorularını benzer ilgi alanları olan kişilere yönelik olarak yardım edebilirsiniz. Online ortamda her zaman sevgililik veya flört amaçlanmamalıdır. Yani güncel konu,  bilgi paylaşımı gibi işlemler de yapılabilir. Müzik dinleyerek bir yandan da sohbet edebilirsiniz. Genel konuşma alanlarında kendi ilgi alanlarınıza uyan etkiler bulursanız sohbet sitesi daha da eğlenceli hale gelecektir.

Uygulama Reklamı Yapılabilir mi?

Site üzerinde bazı kurallara göre kullanım sağlanmaktadır. Bu kurallardan biri de reklam yapılıp yapılamayacağıdır. Kalabalık online platformlar birçok kişi için iyi bir reklam alanı olduğu için değerlendirilmek istenmektedir. Ancak uygulama alanlarında ne yazık ki reklam paylaşımı yapılamamaktadır. Sitemizde reklama izin verilmemekte ve sadece konuşma sohbet amacı benimsenmektedir. Arkadaşlık sitesi bünyesinde ayrıca mail, çeşitli adresler, program, site tanıtımları da yapılamaz. Bunu bir sözleşme olarak anlamak da mümkündür. Başka kişilerin kişisel bilgilerini de diğer kişilere vermemelisiniz. Ücretsiz bir servis olan online arkadaşlık sitemizde maddi çıkar sağlamak için bir hizmet verilmemektedir. Sitemizi 7/24 kolay ve hızlı şekilde kullanabilirsiniz. Sizlerin güzel zaman geçirmesi için odaklanıyoruz.

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

0 yorum var: “Balım Sohbet”

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com