Aradığı Aşkı Sohbet Sitesinde Buldu

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Aradığı Aşkı Sohbet Sitesinde Buldu

Aradığı Aşkı Sohbet Sitesinde Buldu

Sohbet Siteleri üyelerin yani yazışanların adeta karargahı olmuş gibi , bir otur bakayım bilgisayar başına zaman nasıl geçiyor bilemezsin , Sohbetin sıcaklığı zamanı su gibi akıtır. Kimi can sıkıntısından takılır bu gizemli ekranın başına kimide farklı arayış içinde aşkı arayanlar , mutluluğu arayanlar , umuda yolculuk yapanlar vesaire;

Kendini çirkin diye tanımlayan 22 yaşlarında cabbar adında bir genç içinde bir özlem olarak kalan aşkı tatmak istiyordu , gerçek alemde aşkı bulamayınca arayışını sohbet odalarında yapmaya başladı. Reel hayatta yüz bulamayan garip cabbar sohbet sitelerinin derinliklerinde yazışmaya başladı , cabbarın yüreği bir kırater misali aşkı volkana dönmüş patlamaya hazır bir hal almıştı.

Bu özlemi gün geçtikçe artıyordu yakın arkadaşları hep yarenlerin den bahsederken kendisi mahsumani bir hal alıp susuyordu. Cabbar Sohbet sitesinde yazışmaya başladı, chat sitesinde rumuzunu özlenen aşık olarak tanıtmıştı . Bu rumuz üyelere etkileyici geldi , biranda onlarca sohbet kullanıcısından cabbarın özeline mesajlar geldi ve Dakikalar dakikaları kovalıyor , saatler saatleri kovalıyordu. Zaman akıp gidiyordu bizim cabbar yazdıkça yazıyordu , sanal alemde değilmiş sanki mutluluk alemindeymiş gibi cabbar yazıştıgı partnere seni kameradan göreyim deyince, sohbet partneri kamerayı açtı. Alev adında ki partnerini çok beğenmişti ve bilgisayar başından kalkamıyordu başını bir saate çevirince gece yarısı olmuştu, zamanın nasıl geçtiğini bile bilemedi adeta mutluluktan kanatlanmış uçuyordu alev yarın görüşürüz diye sohbeti sonlandırdı.

Özlemi sanki gerçek oluyordu eve gidip yatmak istedi bir türlü yatamadı kafasında binlerce kurgu sabah nasıl olacak diye düşünüyordu bir sağa döndü bir sola , uykumu nafile bir türlü yatamıyordu sabah olunca ilk işi arkadaşlarının yanına gitti. Mahsum mahsum susan cabbar bülbül gibi şakırdamaya başladı arkadaşlarına sohbet kanalında tanıştığı kızı anlattıkça anlattı , gözlerinin içi gülüyordu cabbarın ve şunu herkese anlatmak istiyordu ; sanal alemde herkes bir aşk bulabilir ve bu aşkı tamsohbet.com chat sitesinde bulabilirsiniz. Aşksız kalmamanız dileğiyle….

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

1 yorum var: “Aradığı Aşkı Sohbet Sitesinde Buldu”

Ferman 22 Ocak 2016

Helal olsun sana cabbar 🙂 valla bizler yillar dır , Sohbet sitelerinde bulunuyoruz ama senin gibi şanslı olamadık ve güzel bir sevgili bulamıyoruz 🙂

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com