Aldatan Kadınlarla Sohbet

Yetişkin Sohbet Yetişkin Sohbet


Aldatan Kadınlarla Sohbet

Aldatan Kadınlarla Sohbet

Merhaba arkadaşlar Aldatan Kadınlarla Sohbet Kadınlar için duygular ve hisler çok önemlidir. Bir kadını iyi hissettirmek için onun duygu ve hislerine hitap ediyor olmanız gerekir. Bunun yanı sıra kadınlık gururunu okşamalı ve onu onore etmelisiniz. Bir kadını mutlu etmenin yolu öncelikle bunları uygulamaktan geçiyor. Bunların yanı sıra onu anladığınızı ve hep yanında olacağınızı hissettirmeniz gerekir.

Bir kadının kendini size açması için öncelikle size güvenmeli ve onu anladığınızı görmelidir. Bunları başarabilen erkekler, kadınların aidiyetini kazanır. Kendisini ait hisseden kadınsa kesinlikle birlikte olduğu kişiyi aldatmaz. Kadın çiçek gibidir sevginizle onu sulamanızı arzular. Bu nedenle biz erkeklere düşen kadınlarımızın değerini bilmek ve onlara hakettikleri mutluluğu yaşatmaktır.

Bunları başaramayan erkeklerin eşleri malesef onları aldatmaktadır. Aldatmak kabul edilemez ve anlaşılamaz bir durum olsada eğer aldatılıyorsanız biraz da kendinizi sorgulamanız gerekir. Benim bu konuya dair düşüncelerim bunlardan ibaret sizler yaşanmışlıklarla alakalı tecrübeler okumak isterseniz, sohbet sitemizdeki bayanlar ile yazışabilirsiniz.

Diğer Yazılar:

Yazar:

admin bilgi@zurna.net

2 yorum var: “Aldatan Kadınlarla Sohbet”

Maraz 9 Şubat 2017

Not abaza deyilim abaza sanalcı kadınlar aramasın ben telde ilişki yaşamak istemiyorum sadece ciddi ve real olan bayanlar Merhaba ben maraz yaş 34 gizli seviyeliyim Her yaştan gizliliğe önem veren sır kalmasını isteyen 25 ile 55 YAŞ ARASI BAYANLAR (İLGİSİZ EVİNİ UNUTAN EVE İÇKİLİ GELEN SİZE GÜZEL SÖZLER SÖYLEMEYEN KADINLIĞINIZI SİZE HİSETİRMEYEN KOCASINDAN İLGİ GÖRMEYEN BAYANLAR) HER TÜRLÜ İLGİYİSEVGİYİ MUTLULUĞU YAŞAMAK İÇİN MUTSUZ,EVDE YANLIZ KALAN KOCASI ŞEHİR VE YA YURT DIŞINDA OLAN EVLİ VE AÇIK TÜRBANLI HANIMLAR SİZ NE İSTERSENİZ ÖYLE OLACAK EVLİLİĞİNİZ HİÇ BİR ŞEKİLDE ETKİLENMİYECEK MÜSAİT OLDUĞUNUZ ZAMAN ARARSINIZ ARAMADIĞIN ZAMAN ARIYIP RAHATSIZ ETMEM HERŞEY GİZLİ KALACAK) (ERKEĞE HASRET DUL AÇIK) VE YA (TÜRBANLI HANIMLAR) KOCASI KISIR HASTA HAMİLE OLAMAYAN BAYANLAR ( GSM:0506 163 47 72 ÖZEL NUMARAYA AÇIK) MUTSUZ BAYANLARI MUTLU EDERİM HER KONUDA OKUYAN VE ARAYAN ARAMAYAN BAYANLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM SAYGILARIMLA .BEN MARAZ SOYDAN. ÖZELİN ÖZELİM SIR RIN SIR RIMDIR ÖLENE DEK SADECE CİDDİ BAYANLAR (NOT:ERKEKLER ARAMASIN SAKIN) GSM0:506 163 47 72 ÖZEL NUMARAYA AÇIK GİZLİLİĞE ÖNEM VEREN HANIMLAR

erol 19 Aralık 2020

gizlilige onem veren arasin sadece istanbul

Yorum Yap:TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 2661, kullanıcı 270 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

error: Emek Hırsızlığı Yapma!

Tam Sohbet 2015-2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu web sitesi zurna.net iştirakı olup sohbet odaları hizmeti vermektedir.

harikasohbet.com