Sohbet Odaları 18
Sohbet Odaları 18

Sohbet Odaları 18

Konumuza başlamadan önce şunu belirtmek isterim , Şuan girmiş olduğunuz sohbet odaları 18 yaş üstünde bulunan yetişkinler için hazırlanmış kaliteli ve elit bir sohbet sitesidir. Burda yapacağınız bütün yazışmalar kayıtsız ve ücretsiz olarak sizlerin hizmetine sunulmuştur. Ve şimdi ise asıl konumuza geçmek istiyorum , bu konumda hem 18 yaş altı gençlerimizi hemde ebeveynlerini bilgilendirmek amaçlı makale yazacağım.

Sohbet odaları normalde 18 yaş ve 18 yaş üstünde olan yetişkin insanlar için tasarlanmış arkadaşlık siteleridir. Ama günümüzde ne yazık ki sohbet odalarına 18 yaşın altında olan kişilerde giriş yapmaya başlamış durumda ve gün geçtikçe ayrıca teknolojinin ilerlemesi ile birlikte bu yaş sınırı dahada düşmektedir. Teknolojinin elbette iyi yönleri var lakın 18 yaşından küçük bay ve bayan kullanıcılar ise ellerinde bulunan akıllı telefonlar yüzünden diledikleri zaman sohbet odalarına bağlantı kurabiliyorlar. Akıllı telefonlarla nasıl giriş oluyor derseniz ? Bizler buna Mobil sohbet adını vermiş olduğumuz günümüzün en ilerlemiş sohbet uygulaması diyoruz. Aslında ebeveynler nasıl ki bilgisayarla filtre koydurabiliyorsa , akıllı telefonlarda filtre koydurabilir. Bunu yapmanın yolu ise , bağlı olduğunuz operatör arayıp müşteri hizmetleri ile konuşup 18 yaşın altında bulunan çocuğunuzun internetine filtre koydurmak olacaktır. Bunu yaptığınızda kesinlikle kızınız ve oğlunuz sohbet odalarına bağlantı kuramayacaktır.
TamSohbet.Com yönetimi olarak bizler 18 yaş altında bulunan kullanıcıları burdan uyarmak neticesinde böyle bir uyarıda bulunuyoruz. 18 yaşın altında olan kullanıcılar sohbet odalarına girmeden önce lütfen ailenizden izin alarak sohbet etmenizi rica ediyoruz.

Diğer Yazılar:

Yazar:

LeoN info@tamsohbet.com

0 yorum var: “Sohbet Odaları 18”

Yorum Yap:

TAMSOHBET.COM sohbet odaları içerisinde şuan; 1455, kullanıcı 186 kanal içerisinde chat yapmaktadır.

2015-2017 Tüm Hakları Saklıdır. Yasal Bildiri